Zpět na přehled akcí

Webinář 7 kroků k novému vztahu!

6.3.2015 ve 20:45 délka: 45 minut zdarma doma

Pozvání na tento webinář přijala Šárka Kotvalová.Známá především z projektu Justlove. Se Šárkou se pobavíme o tom, jak zvládnout cestu od rozchodu k novému partnerství.

Projdeme s vámi cestu 7 kroků:

1.jak uctít a projevit vděk v končícím partnerství

2.jak pustit a oplakat

3.jak ošetřit svá vnitřní zranění ze vztahu a vzít za ně vlastní odpovědnost

4.jak si dát čas pro sebe na výživu

5.jak objevit své vztahové vzorce

6.jak obnovit své hranice a důvěru v kontakt

7.jak se seznámit

Obě budeme hovořit také o svých vlastních rozchodech a našich životních cestách. O slzách, bolesti, smutku, ale také znovuobjevení lásce a důvěře.

Představení Šárky: Jsem žena, dcera, partnerka, přítelkyně, průvodkyně a jsem vetkaná do mnohem hustší vztahové sítě. Žiju život tady a teď, ve městě, v západní civilizaci, v 21. století, a to tak jak nejlíp umím. Mám své názory, a jak sbírám životní zkušenosti, mýlím se a své názory měním. Dělám chyby a učím se z nich. Život je pro mě světlo i stín, radost i bolest, láska i strach. Někdy mám hlavu vysoko v nebi, někdy nevidím na krok pro husté křoví, avšak nohy stále na zemi a nedbale střídá levá pravou. Čistě pozitivní postoje mi v životě selhávají. Život je pro mě především lidský ve své nedokonalosti a zranitelnosti.

Myslím, že se máte na co těšit.

S láskou a úctou

Dáša a Šárka

3 reakce na “Webinář 7 kroků k novému vztahu!”

  1. Ivča napsal:

    Ahoj Dášo :-) zdravím z Třince. Těšila jsem se, že s Tebou a Šárkou strávím webinář, ale stále mi na něj nedošel odkaz. Vzhledem k tomu, že se začíná za chvíli vysílat, tak je asi něco jinak, než by mělo být :-( Ať se Vám webinář vydaří :-) papa Ivča

  2. Ivča napsal:

    Děkujiiiii za poslání odkazu :-)

  3. google napsal:

    Welcome to WordPress. This is your first post. [[“ ] Edit or delete it, then start blogging!

Napsat komentář

Apps Dev Team s.r.o.