Zpět na přehled článků

Nechte druhého jít..

22.7.2015

Dnes jsem si znovu uvědomila, jak si často myslíme, že jen díky nám může být druhý šťastný, že jsme zdrojem jeho někdy i jediné radosti na světě. Přijde mi to až úsměvné.
Často v souvislosti s mým projektem Můj rozchod, řeším, že někdo nemůže někoho opustit, protože ten druhý bude hrozně nešťastný. Ten druhý si už nikoho nenajde a ten druhý bude sám. Pokud jste žena možná i přemýšlíte, jak zvládne domácí práce, když nic neumí, jak bude prát a co teprve vaření. Muži možná zase přemýšlí, jak si žena poradí s domácností, finančně a jestli se náhodou nezhroutí.
Není tomu tak samozřejmě u všech. Ale existuje určitá skupina lidí, která se takto chová. Často přemýšlí víc nad druhým než nad sebou samým.
Co se tedy zamyslet jinak?
Jestliže se vztahu necítíte dobře a zvažujete rozchod, jak se ve vztahu cítí Váš partner?
Je šťastný, spokojený a nevidí Váš zmatek, nejistotu, možná přímo neštěstí?
Je to takto v pořádku?
Osobně se domnívám, že pro spokojený a šťastný vztah je třeba, aby se v něm oba partneři cítili dobře. Pokud tomu tak není, myslím, že něco není v pořádku.
Jestliže odcházíte ze vztahu, zkuste se na situaci podívat jinak.
Možná právě tím, že vztah prodlužujete, bráníte partnerovi případně partnerce najít nový kvalitnější vztah. Vztah, ve kterém budete žít v harmonii, lásce a pohodě. Vztah, ve kterém nebudou pochybnosti. Vztah, ve kterém dáváte, ale zároveň dostáváte. Vztah, který je vyvážený a hodnotný.
A jestliže stojíte na rozchodové křižovatce a zrovna zvažujete, že uděláte krok zpět, přijďte uzavřít Váš vztah na rozchodový rituál.
Rozchodový rituál Břeclav

Rozchodový rituál Maitrea

Rozchodový rituál Český Krumlov

Pusťte toho druhého ze svého života s láskou a úctou. Důstojně ukončete tuto etapu svého života, aby se Vám mohla otevřít nová.
S láskou Vás budu provázet
Dáša

Napsat komentář

Apps Dev Team s.r.o.