Zpět na přehled produktů

Čekala jsem miminko

Téma ztráty miminka v těhotenství je velice citlivou a intimní záležitostí. V naší společnosti budí rozpaky a moc se o něm nemluví.  Zároveň se týká velkého množství žen.

Tato kniha jako jedna z mála vynáší toto téma na světlo.

 

Obsahuje okolo padesáti skutečných příběhů žen a jejich pohled na tuto ztrátu. Budete mít možnost nahlédnout  do jejich autentického prožívání tak, jak je vnímaly v oné chvíli, ale i několik let poté. Přináší příběhy o potratech spontánních, ale i o cílených interrupcích. Díky přispění terapeutů a terapeutek, kteří pracují i s touto tematikou, bude jistě cennou inspirací a rádkyní, jak tuto ztrátu prožít a přežít.

 

Je přínosem také pro partnery, rodinu a další příbuzné a přátele, kteří takto mohou nahlédnout do prožívání ženy, lépe jí porozumět a díky tomu se v komunikaci s ní cítit jistější.

 

Sestavila: Lucie Lebdušková

psycholožka, lektorka konstelací a autorka projektu čekala jsem miminko. Loni prošla životním zlomem, kdy během půl roku přišla o dvě miminka během těhotenství. V dané situaci se cítila osamocená a nepochopená, což ji přivedlo k nápadu sesbírat příběhy žen s podobným osudem a napsat knihu Čekala jsem miminko, a vytvořit terapeutický program pro ženy, které prošly touto zkušeností. Jejím záměrem je pomáhat ženám uzdravit se z této zkušenosti, aby ji mohly přijmout jako součást svého života, bez pocitů viny, odmítání a bolesti.

„Věřím, že v každé negativní zkušenosti můžeme nalézt její dar, skryté poselství, které nám pomůže stát se více celistvými.“

Napsat komentář

Apps Dev Team s.r.o.